ТЕЛ.: (044) 221-50-50     (044) 466-90-02     (067) 466-90-00     (063) 888-444-2    

Броньовані дверіДвері броньовані: територія вашої безпеки

Для більшості споживачів характеристика «броньовані двері» — ознака надміцності, витривалості, надійності. Саме таким параметрам мають відповідати сучасні металеві вхідні двері у будинок чи квартиру.

Задля безпеки персоналу та клієнтів, захисту інтересів власного бізнесу, функціональні броньовані двері у Львові, Києві, Харкові, Дніпрі і т.д. встановлюють у комерційних та офісних будівлях. Дизайнерські рішення виробників — лише тішать замовника: надміцні бронедвері із стального листа гармонічно вписуються у будь-який екстер’єр.

Бронедвері являють собою спеціальну металеву конструкцію, окремі зони якої посилені та обладнані надійними замикаючими системами. Якісні броньовані двері повинні відповідати кільком важливим ознаками, серед яких:

 • куленепробивність;
 • протизламність;
 • вогнестійкість.

Вхідні металеві двері: секрет вашого захисту

Піар-технології нерідко приписують броньованим дверям те, чого насправді під обшивкою немає. Відповідно до легенд та упереджень, всередині бронеконструкцій — пісок із битим склом, каміння, бетон, але це не відповідає дійсності.

Мова йде не про банківські арсенали, не про конструкції, здатні витримувати вибухову хвилю, а про броньовані двері з металу, актуальні для широкого загалу споживачів.

 • Товщина (згідно ТУ) — не менше 2,5 мм. Система гідно витримає несанкціоновані спроби проникнення, удар металевим предметом і навіть постріли з вогнепальної зброї (окремі моделі з параметром полотна від 4 мм).
 • Металеве полотно в бронедверях виготовлене з листа міцної сталі і з естетичних міркувань покрите фанерою, ламінатом, деревом чи МДФ. В тренді й суто металеві — рифлені, — броньовані двері, ціна яких залежить від технічної складності конструкції.
 • Коробка бронедверей — подвійна, монтаж — з охопленням отвору, інакше, витягти двері «з корінням», застосувавши гідравлічний прес, буде нескладно.
 • Петлі мають бути прихованими, навіси — посилені протизйомними системами (штирями, упорами).
 • Особливої уваги заслуговують замки: на металеві двері встановлюють замикаючі механізми декількох класів, які відрізняються тривалістю часу на спробу відкриття системи зловмисником (як доводить практика, більше за 3-5 хвилин злодій із замком не працює, а просто полишає місце). Ідеальний варіант замка — із крабовою системою, яка замикає отвір на чотири сторони.

Де придбати надійні броньовані двері за ціною виробника?

Нерідко під маскою броньованих дверей у Львові, Києві, Харкові, Полтаві та інших містах України продають звичайні металеві конструкції з товщиною полотна 1 мм. Такі двері відкривають ключем для консерв, отож не довіряйте першим-ліпшим дистриб’юторам.

Якщо для вас вхідні двері у будинок чи квартиру — не просто фактор психологічного впливу на грабіжника, а справжній захист людей та майна, варто замовити металеві двері з гарантією від виробника.

Замовити міцні металеві двері для різноманітних технічних функцій з:

 • кутниковим;
 • профільним;
 • трубним каркасом пропонує компанія «Стальные двери», фахівці якої займаються виготовленням, комплектацією та встановленням актуальних дверних конструкції в усі типи будівель.

В каталозі s-dveri.com.ua — не лише широкий асортимент броньованих дверей, а й стальні протипожежні моделі, полегшені металеві конструкції для внутрішніх та технічних приміщень тощо.

Якісні бронедвері: пріоритети продукції від s-dveri.com.ua

Броньовані двері від однієї з провідних вітчизняних компаній — це:

 • використання лише сертифікованої сировини (сталі) у рамках держстандартів на вироби спецпризначення;
 • виготовлення дверей будь-яких параметрів з урахуванням комплектації та монтажу («під ключ»);
 • широкий асортимент кольорових рішень, дизайнерського оформлення панелей;
 • куленепробивні, вогнетривкі та зламостійкі моделі;
 • лояльні ціни в гривнях;
 • гарантія якості та вигідні умови доставки.

Причин купити нові бронедвері — безліч, та найголовніша — раціональні інвестиції в особисту безпеку та комфорт.

Зручна калькуляція онлайн дозволить підібрати модель суто за конкретними технічними умовами та цільовими задачами приміщення. Запитуйте про все, що вас цікавить з теми броньованих дверей, у нашого консультанта — ми завжди готові до діалогу!

Вверх