Накладки на замки

Накладка під сувальдний ключ DiSec KT090 MATRIX OVAL хром матовий (Італія)
Накладки Гардіан
В наявності Накладки Гардіан
Ціна 80.00грн.

Одним із найважливіших елементів дверної фурнітури є накладка на замок. Правильно підібрана, вона прикрасить ваші двері і послужить додатковим елементом страхування від злому.

Як правило, накладки на замки дверей випускаються під певний тип замку, хоча трапляються й універсальні моделі.

Захисні накладки на замок дверей

Вони ж броненакладки. Виготовляються із загартованого металу із хромовим, бронзовим або латунним покриттям та встановлюються для захисту дверного замку від несанкціонованого грубого злому.

Броненакладки ускладнюють доступ до секретної частини замку та бувають таких типів:

  • накладні - монтуються із зовнішнього боку дверей, зміцнюються за допомогою спеціального кільця;
  • врізні - частково або повністю втоплені у дверне полотно;
  • магнітні – щоб отримати доступ до механізму замку, потрібно скористатися спеціальним магнітним ключем;
  • кодові – відкривають доступ до замку після набору певного коду;
  • пломбувальні – пластикові накладка, призначені для опломбування дверних замків, які кріпляться із зовнішнього боку дверей та надійно прикривають личинку замка. Не захистять від злому, але оперативно сигналізують про його спробу.

Різновидом броненакладок є підсилювальні пластини, що захищають від вибивання, висвердлювання, виривання усю замкову зону по периметру. Виготовляються із загартованої сталі з додаванням марганцевого сплаву завтовшки 1-4мм. Кріпляться безпосередньо до замку, або встановлюються під зовнішнім листом сталевих дверей.

Декоративні накладки для дверних замків

Накладка може бути не тільки захисним, а й декоративним елементом. Виготовлена ​​з того ж металу і в тому ж кольорі, що й решта дверної фурнітури, вона - додаткова прикраса дверей.

Як елемент загального стилю можна використовувати накладку на замок вхідних дверей оригінального дизайну, наприклад у вигляді геральдичного щита.

Вибір накладки під замок на двері

Накладка на замок – далеко не зайве придбання, якщо йдеться про додаткову безпеку вашого житла. Якщо на декоративній ще можна заощадити, то броненакладка — нагальна потреба, витрати на яку окупляться з лишком. Брендові моделі броненакладок мають стильний дизайн та успішно поєднують як захисну, так і декоративну функції.

Найкраще купити накладку на замок вхідних дверей одночасно із самим замком, щоб бути впевненим у правильності підбору. «Соломонове» рішення - звернутися за консультацією до майстра-професіонала.

На сайті компанії «Сталеві двері» представлені моделі брендів Mottura, Securemme, Azbe, Kale, Cisa, Daf, Apecs, продукція яких високо котирується у споживача щодо якості та надійності. Асортимент кольорів покриття дозволить підібрати варіант, що найбільш підходить до дизайну дверей. До фотографій додаються детальні описи технічних характеристик та ціна.