Як вибрати дверне вічко для бронедвері

01.03.2021
Переглядів: 210

Броньовані двері, як правило, встановлюються, якщо існує необхідність підвищеного захисту приміщення від небажаних та несанкціонованих проникнень. Тому основна функція захисної бронедвері - охоронна, а вся фурнітура в конструкції бронедвері призначена для посилення та полегшення виконання основної функції.


Дверне вічко, що використовується для установки на вхідні броньовані двері, відрізняється від своїх побратимів рівно настільки, наскільки самі двері не схожі на аналоги з дерева або пластику. Він має підвищений рівень надійності, чіткості зображення, стійкості до зовнішніх дій.


Очі, що встановлюються на бронедвері, зазвичай мають великий кут огляду (від 120 ° до 180 °), який виключає мертві зони і дозволяє переглядати весь простір, що знаходиться в радіусі 5-7 метрів за дверима. Ця особливість посилює захисну функцію самих дверей.


Очі для бронедверей та їх вдосконалені модифікації, забезпечені додатковими можливостями, можна умовно поділити на наступні групи:


подовжені очі, що використовуються на подвійних дверях і оснащені спеціальною системою лінз. Вони дозволяють контролювати ситуацію за зовнішніми дверима, не видаючи присутності та не відмикаючи внутрішні двері;

відеоокі, які, по суті, є складною системою дистанційного контролю за допомогою замаскованих ширококутних надчутливих камер;

очі, стійкі до збройного нападу (куленепробивні, перископи);

приховані та потаємні очі, які дозволяють вести непомітне пряме спостереження за підконтрольною територією.

Правильно вибрати очі для бронедвері можна на сайті s-dveri.com.ua, де представлені якісні сталеві двері та надійна фурнітура.