Купівля сталевих дверей: на що варто звернути увагу

01.03.2021
Переглядів: 90

Якщо Ви вирішили купити саме сталеві двері, то при виборі варто розглядати ті варіанти, які відповідають параметрам високої якості цього виду броньованих дверей, а це означає, що Вам необхідно вивчити їх основні технічні характеристики:

  • Насамперед, варто звертати увагу на товщину сталевого листа. Якщо лист дуже тонкий, товщиною 0,5-1 мм, краще від таких дверей відмовитися. Параметри сталевого листа, згідно з ГОСТом, повинні бути не менше ніж 1.5 мм. Бажано, щоб полотно було виготовлене із холоднокатаного листа сталі.
  • Добре щоб двері кріпилися на підшипникові петлі. Вони є внутрішні та зовнішні. Внутрішні петлі мають один важливий параметр, вони не дозволяють просісти двері навіть при усадці будинку. Якщо Ви встановите саме їх, то можете бути впевнені, що двері завжди будуть відмінно відчинятися і зачинятися, а проблем із замками ніколи не виникне
  • Наявність протизнімних штирів у сучасній броньованій конструкції обов'язково, адже саме вони не дозволяють зняти двері, якщо петлі зрізані зловмисниками.
  • Щоб забезпечити звукоізоляцію та теплоізоляцію, по периметру дверної коробки та дверного полотна ставляться гумові ущільнювачі. Це забезпечить повну герметичність, яка в зимовий період збереже достатню кількість тепла, що минає навіть через найменші та невидимі оку щілини. Можлива одно-або двостороння система встановлення ущільнювачів.
  • Всередині двері обов'язково повинні бути заповнені тепло- та звукоізоляційними матеріалами, що також допоможе зберегти тепло та захистить від шуму у під'їзді.
  • Якщо Ви купуєте двері для встановлення в приватному будинку, котеджі, то краще вибрати покриття, яке буде стійке до атмосферних явищ: прямих сонячних променів, морозів, дощів та снігопадів. А для вхідних дверей у квартиру цілком підійдуть двері з облицюванням із МДФ. Вона дуже надійна і красива, а закрите приміщення під'їзду створює ідеальні умови, щоб вона прослужила Вам довго.
  • При установці броньованих дверей замки не повинні Вас підвести. Ідеальний спосіб захисту - це, звичайно, 2 замки, один потрібно встановлювати сувальдний, другий - циліндровий.

І останній дуже важливий нюанс. Які б двері Ви не купили, щоб вони виконували всі свої захисні функції і прослужили Вам довго, необхідно:

  • зробити правильні виміри;
  • грамотно її встановити;
  • відрегулювати.

Максимальні переваги і гарантії мають двері від виробника. При замовленні майстра за Вашим дзвінком виїжджають на місце та вимірюють. Саме вони несуть повну відповідальність за точність виготовлення дверей, які, згодом, вони встановлюють та обслуговують.

Вдалого Вам вибору, і нехай Ваші двері будуть відчинені тільки добрим людям.