Види конструкцій вхідних дверей

01.03.2021
Переглядів: 176

На перший погляд може здатися, що всі броньовані двері відрізняються лише дизайном та оздобленням. Насправді, це не так. Велике значення як двері має конструкція. Від типу конструкції залежить використання певних матеріалів, застосування спеціального професійного обладнання та інші важливі деталі, які ми висловлюємо одним словом якість. Розглянемо основні види конструкцій броньованих дверей.


Безперечна перевага класичної кутової конструкції броньованих дверей у тому, що вона підходить для вузьких дверних отворів. Але також вона має значний недолік. Через відсутність захисту ригелів замку та системи «антисріз» двері досить вразливі у разі встановлення, скажімо, на дачах, у будинках, розташованих у сільській місцевості, які віддалені один від одного, а також у квартирах, де господарі довго відсутні або сусіди не знають одне одного. Модель кутової конструкції із захистом ригелів — це класичні двері, але вже суттєво вдосконалені, завдяки чому вони набули достатньої популярності серед споживачів.

Кутова <конструкція вхідних дверей з посиленою дверною коробкою - модель, в якій враховані всі недоліки попередніх варіантів. У ній є захист від зрізу петель, на ригелі встановлений захист.

При виборі кутової конструкції слід звернути увагу на моделі з подвійним притвором. Вони не сильно зменшують дверний отвір, служать одночасно захистом від зломщиків та від холоду.

Найпрогресивніша конструкція дверей - профільна. Двері з прямокутних профільних труб відрізняються підвищеною зломостійкістю. Профільна коробка найжорсткіша з усіх видів дверей. Подвійний притвор захищає не тільки від злодіїв, а й від протягів, а завдяки ущільнювачу ці двері стають практично герметичними, що дозволяє зберегти тепло в зимову пору року та забезпечити відмінну звукоізоляцію. Профільні броньовані двері – це гарантія ідеальної точності геометричної конструкції, адже її виробництво здійснюється на високотехнологічному обладнанні. Єдина проблема, яка не дозволяє встановити такі двері в кожній квартирі, це вузькі дверні прорізи.

Кутові та профільні конструкції – це два принципово різних підходи до виробництва дверей. У тих і в інших є свої переваги і недоліки, тому, купуючи, необхідно продумати кожен нюанс, проконсультуватися з фахівцями для максимально правильного вибору, щоб Ваші броньовані двері стали справжнім захистом на багато років.