Встановлення дверей

Професійне встановлення металевих вхідних дверей - умова довгої та безпроблемної служби

Якісні металеві двері – це надійний захист будинку, офісу чи технічного приміщення від несанкціонованого проникнення сторонніх, несприятливих погодних умов, пилу та протягів. Але неправильна установка вхідних дверей зведе на «ні» всі переваги, навіть дорогої та якісної моделі. Довірте цей відповідальний процес професіоналам, які мають вагомий досвід встановлення дверей у Києві. Ціна послуги з лишком окупиться надійною службою дверей та спокоєм вашого будинку.

Установка металлических дверей

Наслідки неправильного монтажу дверей

Робота вимагає акуратності та точності. Недостатньо кваліфікований підхід до встановлення металевих дверей призводить до порушення технічних особливостей та складних механізмів. Під вагою власної ваги та додаткової фурнітури двері перекошуються, з'являються щілини і, як наслідок:

  • - Відсутність герметичності: постійні протяги, пил, втрата тепла в зимовий час;
  • - проблеми з відкриванням та закриванням;
  • - скрип;
  • - швидке зношування петель та частин каркасу;
  • - перекіс замикаючих механізмів, вихід їх з ладу та необхідність повної заміни.

Все вищеперелічене не тільки щодня псуватиме вам нерви, але й у несприятливий момент послужить «на руку» зловмисникам. Апогеєм стане форс-мажорний момент, коли через деформацію дверного полотна ви не можете потрапити у свою квартиру. Погодьтеся, не найкраще закінчення дня!

Встановлення вхідних дверей у Києві — перевага професіоналам

У гонитві за економією деякі господарі намагаються самі встановлювати придбані двері. Любительський підхід найчастіше не виправданий, особливо за відсутності знань з технології монтажу та спеціальних навичок. Про економію можна забути, якщо виправляти допущені помилки доведеться самотужки або з власної кишені.

Установка вхідних дверей фахівцями — за ціною обійдеться значно дешевше за переустановку або повну заміну неякісно змонтованих дверей. Тільки професіонали, знайомі з нюансами процесу, можуть гарантувати якість та швидкість робіт, а також відповідають за можливі огріхи.

Інший варіант - намагаючись знизити вартість установки металевих дверей, двері замовляють в одній фірмі, а установку - в іншій. У разі виникнення проблем у процесі експлуатації досить складно визначити, що стало причиною: неякісне виробництво або монтаж.

Далеко не всі стіни, наприклад, товщиною менше 150 мм або складені з неміцних матеріалів, здатні нести важкий каркас металевих дверей. Установка можлива, але при додатковому посиленні дверної лутки. У будь-якому випадку слід прислухатися до поради майстра з монтажу. Вам також можуть запропонувати більш легку модель зі збереженням інших конструктивних характеристик.Установка входных дверей 

Підготовка до встановлення вхідних металевих дверей

1. Вимір дверного отвору.

Відповідальний момент, який необхідно провести ще на етапі вибору та покупки дверей і, бажано, людиною, яка в цьому розуміється. Тому серйозні організації, зокрема компанія «Сталеві двері», пропонують клієнтам послугу безкоштовного виїзду спеціаліста-замірника. Габаритні розміри дверей повинні максимально наближатися до дверей. В іншому випадку, двері або не увійде в отвір, або будуть змонтовані в «підвішеному» стані, коли жодна з частин коробки не прилягає міцно до стін.

2. Доставка вхідних дверей.

Виготовляється компанією-установником. Надійна гарантія безпеки поверхні дверей у процесі перевезення.

3. Демонтаж старих вхідних дверей.

Для цього двері знімають із петель і видаляють із отвору стару раму.

4. Підготовка дверного отвору.

Оптимальний зазор між дверима та отвором становить 15-25 мм, що дозволяє виставляти дверну коробку по горизонтальному та вертикальному рівням. Якщо для установки металевих вхідних дверей потрібне невелике розширення отвору, його роблять ненаголошеним методом, щоб не викликати внутрішніх тріщин і руйнувань несучих стін будинку.

Швидке встановлення нових вхідних дверей

Установка металевих дверей може проводитися із зовнішньої, внутрішньої сторони дверного отвору або безпосередньо в отворі, за умови, що його ширина становить не менше 200 мм.

Несучу конструкцію кріплять до стін за допомогою анкерів, штирів або гвинтів через короб або використовуючи монтажні пластини (вухи). Монтажні пластини виступають з боків дверної коробки та містять отвори для забивання штирів. Кінчики забитих штирів приварюють або розклепують.

Кріплення всередині стінок здійснюють через отвори всередині дверної коробки. Штирі або анкери вбиваються в них та закриваються заглушками. Штир розташовують, по можливості, далі від зовнішньої сторони стіни, щоб захистити двері від розхитування і виламування.

У стіні перфоратор виробляють отвори під анкера, які надійно кріплять двері. З огляду на те, що довжина болтів і штирів — 150 мм і від, а товщина — від 12 мм, виламати двері можна лише разом із частиною стіни.

Деякі моделі передбачають додаткове зміцнення несучого короба цементним розчином.

Число анкерів становить не менше двох по горизонталі та трьох по вертикалі. З їхньою допомогою, використовуючи будівельний рівень, проводять регулювання правильного положення рами дверей. Ідеальна вертикальна установка - запорука справної роботи всієї конструкції, гарантія захисту від перекосів дверей та швидкого виходу з ладу замків та комплектуючих. Болти на анкерах закручують лише після ретельного вирівнювання.

По периметру двері прокладають одинарний чи подвійний гумовий ущільнювач.

Фінальний етап установки дверей – заливка невеликих щілин між бетоном та металом монтажною піною. Після затвердіння, яке займає не менше 6 годин, місця стиків штукатурять для абсолютної герметичності та надання стінам естетичного вигляду.

Розцінки на встановлення металевих дверей формуються виходячи з моделі дверей, додаткових аксесуарів та інших нюансів, зазначених у договорі.Установка входных металлических дверей 

Признаки правильной установки бронированных дверей

Господар може перевірити якість монтажу та без використання спеціальних приладів. Правильно встановлені двері:

  • відкривається і закривається легко, без шуму та скрипу;
  • у закритому вигляді щільно прилягає до коробки гумові ущільнювачі не пропускають потік повітря;
  • забезпечує легку роботу запірних пристроїв - вільний хід ригелів замків, засувок та засувок, що входять до пазів без докладання додаткових фізичних зусиль.
  • Компанія «Сталеві двері»: ваші двері від «А» до «Я»

Звернувшись до нас, покупці отримують повний комплекс послуг: від розробки дизайну та виготовлення до транспортування та встановлення вхідних дверей. Ціни на послуги доступні для більшості клієнтів із середнім прибутком.

Ми виробляємо та встановлюємо вхідні двері з МДФ та металеві, забезпечуючи відповідність єдиним стандартам та вимогам ГОСТу. Якісне виконання всіх етапів процесу гарантує тривалу та бездоганну службу наших виробів.

Компанія «Сталеві двері» - це добротні матеріали та комплектуючі, професійна установка та реальні ціни.

Установка бронированных дверей

Етапи роботи з встановлення дверей:

1. Консультація щодо вибору дверей
2. Виклик фахівця для виміру та обговорення особливостей встановлення вхідних дверей
3. Виготовлення дверей під вимоги замовника
4. Доставка нових дверей
5. Демонтаж старих дверей (якщо потрібно)
6. Підготовчі роботи отвору
7. Встановлення дверей (виставлення за рівнем, закріплення в отворі дверей)
8. Перевірка легкості ходу дверей та роботу замків
9. Герметизація піною щілини між стіною та коробкою дверей

Скільки коштує установка дверей у Києві?

Ціна монтажу дверей під ключ 1250-1450 грн.
Для деяких дверей можливий безкоштовний монтаж