Циліндр Titan T100RX

 • Циліндр Titan T100RX
 • Циліндр Titan T100RX
 • Циліндр Titan T100RX
 • Циліндр Titan T100RX
 • Циліндр Titan T100RX

Опис

Модель Titan T100RX має сертифікат відповідності EN1303-2005 від Trezor Test, де вказано шостий клас безпеки, пов'язаної з ключем, і другий клас стійкості до злому. Це найвищі показники даного нормативу.

Ключ має захищений патентом профіль і рухливий ролик. Подібні заходи, в першу чергу, спрямовані на те, щоб ускладнити можливість виготовлення несанкціонованої копії ключа. Крім того, складний перекритий профіль ускладнює маніпуляції з циліндром.

Товщина ключа 2,3 мм, довжина його шийки - 11 мм, що робить його сумісним з більшістю захистів. Матеріал ключа - нейзильбер (характеризується корозійну стійкість, підвищену міцність і пружністю при деформації, задовільною пластичністю в гарячому і холодному стані, має сріблястий колір).

Циліндр укомплектований чотирма ключами і пластиковою карткою власника, з якої у виробника можна замовити дублікат ключа.

Секретність циліндра забезпечується двома незалежними системами. Основна з них, відповідна нижній нарізці ключа, складається з шести кодових штифтів з хорошими перепадами висот (що властиво циліндрам англійського типу, і в поєднанні зі складним профілем, ускладнює їх злом). Два кодових штифта мають грибоподібну форму, а відповідні їм штифти корпусу - гантелеподібну. Як і в моделі К5, штифти нестандартної форми сталеві, загартовані до 60 HRC. Решта штифтів зроблені з латуні.

Між першим і другим штифтом сердечника видно два отвори під стержні.

Щоб краще зрозуміти, як реалізований захист від свердління, був проведений тест. Ми поставили перед собою завдання зламати циліндр, використовуючи свердла зі швидкорізальної сталі, і тільки в тому випадку, якщо це буде очевидно нездійсненним, використовувати твердосплавну Борфрезу. Метою випробувань було НЕ показати мінімальний час, а вивчити, наскільки ефективні використані виробником елементи захисту від даного виду злому.

Циліндр зафіксували в лещатах, знявши вертушку, яка заважає це зробити. При свердлінні в нижню частину плага (сердечник) свердло дійшло до п'ятого-шостого піна, після чого зупинилося. Спроби дійти до кінця або провернути сердечник в такому положенні нічого не дали, тому було вирішено дійти до кінця твердосплавною фрезою, після чого трохи розширити ключовий отвір спереду, і спробувати прокрутити його викруткою. Цього зробити не вдалося. Незважаючи на те, що нижні штифти були повністю видалені, бічні пластини не дали провернути сердечник. Тільки практично повністю зруйнувавши сердечник, вдалося його відкрити.

Висновки:

Виходячи з тих характеристик, які вдалося оцінити, даний циліндр можна рекомендувати як рішення, відповідне заявленим виробником високим захисним властивостям. Встановлювати його бажано з захистами: броненакладкой або захисною фурнітурою (як і більшість інших циліндрів).

Гарантія на циліндр Titan T100RX 5 років.

Характеристики

Кількість ключів 5 шт.
Колір Сатин, золото, бронза
Кількість кодових комбінацій більше 1,5 млн.
Клас циліндру 6
1650.00грн.
 • В наявності
 • Код товару: tsilindr-titan-t100rx

Оплата

 • Київ
 • Одеса
 • Львів

Доставка

 • Київ
 • Одеса
 • Львів

Гарантія

Reference site about Lorem Ipsum, giving information on its origins, as well as a random Lipsum generator.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Схожі товари

Циліндр DOM Saturn
Циліндр DOM Saturn
3100.00грн.
Kale 152-3R
Kale 152-3R
480.00грн.
Циліндр DOM 6SR
Циліндр DOM 6SR
3100.00грн.
Dead Bolt Hercular
Dead Bolt Hercular
5673.90грн.
Iseo 678GP
Iseo 678GP
5665.00грн.
Гардіан 75.14T з перекодуванням
Cisa Mappa сувальдна броненакладка