CR Serrature DUAL DM-PE MRX

 • CR Serrature DUAL DM-PE MRX
 • CR Serrature DUAL DM-PE MRX
 • CR Serrature DUAL DM-PE MRX
 • CR Serrature DUAL DM-PE MRX

Опис

Врізний замок СR DUAL використовує одночасно два механізми замикання, верхній сувальдний та нижній циліндричний. Тому цей двосистемний замок можна використовувати як повноцінну заміну встановлення у дверях двох окремих замків. Замок CR DUAL має унікальні захисні характеристики, серед яких особливе місце займає функція MRX з додатковим магнітним кодуванням ключа. Ця функція є надійним захистом замка від зламування відмичками або згортишем, а також захищає від несанкціонованого копіювання ключа.

Двосистемний врізний замок CR DUAL має високий клас зломостійкості, тому ідеально підходить для встановлення в металеві та броньовані двері високої якості.

Захисний функціонал врізного замку CR DUAL MRX BLOCK STOP

Наявність двох замків у дверях стала фактично стандартом безпеки в Україні та в інших країнах СНД. Злом сувальдного та циліндричного замків вимагають від зловмисника наявності різних навичок та інструменту. Тому комбінація з обох типів замків посилює захист будинку вдвічі!


Таку ж перевагу мають двосистемні замки. А італійські замки CR Dual озброєні додатковим функціоналом, що підвищує захисні функціоналом, що покращує захисні характеристики замку. Докладніше про них дивіться у відео.


Функція PLUS – механізм блокування сувальд

Щоб відкрити сувальдний замок відмичками, зловмиснику необхідно якимось чином постійно відтягувати засув у бік відкриття і лише одночасно розпочинати свої маніпуляції сувальдами.

Тому механізм замку оснащений каленим зубцем, який блокує рух сувальд при спробах відтягнути засув, що виключає зламування замку відмичками або самонабірним ключем.

Захист від вибивання циліндра

Замок оснащений BLOCK, яка заблокує циліндричний механізм у разі його раптового виламування або вибування з гнізда. Таким чином, замок зможе виконувати функцію захисту навіть з пошкодженим або відсутнім циліндром.

Захист від злому відмичками

Без активації магнітного елемента MRX у зловмисника не вдасться маніпулювати сувальдами. Крім того, замок оснащений функцією PLUS, яка блокує рух сувальд при спробах підбору коду відмичками.

Захист від самоімпресії замку

Для злому методом самоімпресії використовується самонабірний ключ - заготівля з рухомими штифтами, що дозволяють підібрати код під замок. Однак, завдяки функції MRX самонабірний ключ не вдасться провернути в замку навіть із правильним кодом. Більше того, завдяки функції PLUS сувальди можуть рухатися убік, псуючи зловмиснику його заготівлю.


Характеристики

Вихід ригелів 38 мм
Габаритні розміри 206x136x28,5 мм
Діаметр ригелів 18 мм
Кількість ключів 5 шт.
Кількість сувальд 8
Клас замка 4
Кількість кодових комбінацій більше 100 млн
7540.00грн.
 • В наявності
 • Код товару: cr-dual-dm-pe-mrx

Оплата

 • Київ
 • Одеса
 • Львів

Доставка

 • Київ
 • Одеса
 • Львів

Гарантія

Reference site about Lorem Ipsum, giving information on its origins, as well as a random Lipsum generator.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Схожі товари

Kale 189-3M
Kale 189-3M
435.00грн.
CISA 57.735 двосистемний
CLASS GS-MLZ
CLASS GS-MLZ
655.65грн.
Ельбор Базальт 1.05.01
CR 7051 MRX PLUS
CR 7051 MRX PLUS
4104.00грн.
Гардіан 32.01
Гардіан 32.01
377.00грн.
Securemme 2025
Securemme 2025
1700.00грн.
Бастіон 50553 SN
Бастіон 50553 SN
1100.00грн.